loading

Hakkında

Kurucumuz ve CEO’muz İbrahim YILMAZ 2008’den günümüze bilgi, birikim, deneyimle verdiği yazılım ve internet hizmetlerini sizlere daha kaliteli bir şekilde sunabilmek için 2019 yılında Wyoming, ABD’de yazılım ve internet teknolojileri firmamız Webzure LLC’yi kurdu.

Firmamızın amacı; Hızla gelişen internet ortamında daima hızlı, yenilikçi, çözüm odaklı ve güncel internet hizmetlerini müşterilerimize sunmaktır.

WordPress, PHP, MySQL teknolojilerini kullanarak yüzlerce web sitesi geliştirdik.

Daha çok Asya ve Avustralya ağırlıklı olmak üzere farklı projelerde yer aldık. Bini aşkın web sitesine Plesk ve Debian teknolojileri ile hosting hizmeti veriyoruz.

“Yazılım, Tasarım, Hosting, Domain, Danışmanlık Hizmetleri, SEO Danışmanlığı, IT Danışmanlığı” hizmetlerimizi mevcut durumunuzu ve hedeflerinizi analiz ederek, fikirlerinizi ve planlarınızı değerlendirip, sizlere profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Değişen yazılım ve internet teknolojilerine ayak uydurarak, internet teknolojilerinde uzmanlaşan, prensipleri, iş disiplini yüksek ekibimizle, internet ve yazılım alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, internet ortamındaki kimliğinizi oluşturuyoruz.

İnternet ortamındaki verdiğimiz hizmetlerle ve yazılımlarla işletmenizin, firmanızın ya da şirketinizin büyüyüp, gelişmesini ve marka değerlerinizin artmasını sağlıyoruz.

Webzure LLC ekibi olarak, her zaman müşterilerimiz ile empati kurup “Müşterimin yerinde olsaydım, isteklerim neler olurdu?” “Müşterimin hangi hizmetlere ihtiyacı var?” sorularını cevaplandırarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu sayede sizler gibi düşünerek işimizi ele alıyoruz ve sizlere daha kaliteli internet ve yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Çalışma sürecimizde ise rakiplerinizi analiz ederek iş alanınıza en uygun kullanıcı deneyimini en iyi şekilde yansıtan tasarımlarla web sitenizi oluşturuyor, projelerinizi geliştiriyoruz. 

Büyük bir aşk ve tutkuyla yaptığımız işimizde, sizin de markanız, marka değerleriniz ve satışlarınız üzerinde büyük etkiler sağlamaktan Webzure LLC ekibi olarak mutluluk duyarız.