loading

Kurumların hedeflerine ve amaçlarına ulaşmaları için IT danışmanlığı vermekteyiz. IT alanında güncel değişimleri ve gelişimleri takip ediyoruz.

IT tekonolojileri alanında Server, Workstation, Sanallaştırma, Veritabanı, Network, Storage, Windows Server, Linux Server benzeri teknolojileri gibi en kritik konularda sizlere çözümler sunuyoruz.

Rutin IT danışmanlığı, şirketinizin IT ihtiyaçlarını gidermek için yapılan çalışmalardır. Bilişim alt yapınız kontrol edildikten sonra sorunlar, eksiklikler, güncellemeler veya darboğazlar belirlenir. Yapılan tüm çalışmalar tarafınıza raporlanır.

Rapor içeriğinde IT danışmanlığı ile ihtiyaçlarınız çıkarılır. Gerekli olan donanım, yazılım ve teknolojiler bir fiyat teklifi ile tarafınıza sunulur.

Rapor öneri amaçlı oluşturulur. Donanım, yazılım, ve teknolojiler fiyat / performans olmak üzere bir veya birkaç çeşide ayrılır.

Server:

Firmanızın içerisinde yer alan veya proje içeriğine göre uzakta bulunan, server ürünlerinin seçilmesinde veya yönetiminde destek veriyoruz. Aşağıdaki Server işletim sistemlerini destekliyoruz.

Windows Server
Linux Server

Workstation:

İş istasyonu gerekli projelerde partneri olduğumuz firmalar üzerinden Workstation ihtiyaçlarınızı çözmeyi amaçlıyoruz.

Sanallaştırma:

Firmamız sanallaştırma çözümleri için aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır.

  • Hyper-V
  • VMWare
  • Virtualizor

Veritabanı :

Firmamız projelerde genellikle aşağıdaki veritabanı teknolojilerini kullanmaktadır.

  • MySQL
  • SQLite

Storage :

Bulut depolama alanları, Kişiselleştirilmiş Bulut Sistemleri, Raid planları ve Yedekleme çözümleri dahil bir çok teknolojiyi destekliyoruz.

Windows Server:

Active Directory dahil olmak üzere Windows Server kurulumları ve client tanımlamaları, kısıtlar vb. gelişmiş yönetim şemaları için çözümler sunmaktayız.

Linux Server:

Debian, RockLinux, Ubuntu gibi distroların yönetimlerini ve sürdürebilirliklerini sağlıyoruz.